HAKKIMIZDA

Sektörde 17 yıllık tecrübeye sahip profesyoneller tarafından kurulan PRODOCS, fotokopi, yazıcı ve her türlü baskı ihtiyaçları ile ilgili, müşterilerine butik hizmet anlayışı içinde alternatif çözümler sunmaktadır.

Öncelikli amacımız, baskı kalitesi, verimlilik ve iş akışı gibi unsurlardan ödün vermeksizin müşterilerimizin tüm doküman baskı maliyetlerini minimuma indirmektir. Dijital teknolojinin sunduğu avantajlar sayesinde fotokopi, yazdırma, faks ve tarama gibi işlerinizi, geniş ürün yelpazesine sahip çok fonksiyonlu cihazlar ile en efektif nasıl çözeceğiniz sorusuna cevaplar üretiriz.

Doğrudan satış veya kiralama ile sayfa başı anlaşma sistemini en doğru koşullarda, üstelik sizin finansal beklentilerinize uygun şekilde sunarak dış kaynak kullanımınızı maksimum seviyelere çıkartabiliriz.

Hizmet ve çözümlerimizde, kendi sınıfında en üstün teknolojiye sahip dünya markaları  ile çalışıp, çeşitliliğin getirdiği avantajları sizin kullanımınıza en doğru şekilde sunarız.

Ürettiğiniz her sayfa baskının aslında işinizin başarısı için olduğu gerçeğinden yola çıkarsak, kesintisiz, kaliteli ve düşük maliyetli baskıların önemi bir kat daha artacaktır, doğru çözüm için güvenilir iş ortağınız olalım.